Aparsia

Váš partner na cestě za vlastnictvím nemovitosti v Bulharsku

Spolupracujeme s

35

makléři

V nabídce máme

58

apartmánových komplexů

Potkali jsme se na

150+

setkáních v Bulharsku, ČR a SR

Apartmány z

8

krásných míst Bulharska

Vycestovali jsme

50x

do Bulharska

Jmenuju se Dominika
a mohu říci,

že jsem srdcem i duší oddaná své práci ve společnosti Aparsia, kde jsem zakladatelkou, ředitelkou, jednatelkou a majitelkou.

Naše společnost se specializuje na realitní trh v Bulharsku, kde nabízíme své služby potenciálním kupujícím a investorům.

Můj den je naplněn komunikací s našimi klienty, pochopením jejich potřeb a přání a následným vyhledáváním těch nejlepších nemovitostí, které odpovídají jejich požadavkům.

Jsme tým specialistů, kteří vám pomohou naplňovat vaše sny o vlastnictví nemovitosti v překrásném Bulharsku.

Naše cesta začala
z jednoduché myšlenky,

poskytnout prvotřídní a osobní servis všem, kdo hledají možnosti investic do nemovitostí v Bulharsku. Zdálo se nám, že na trhu chybí spolehlivý partner, který by dokázal klientům poskytnout komplexní servis.

A proč byste měli vybrat právě nás? Protože se neomezujeme na klasické realitní služby, ale poskytujeme komplexní servis – od analýzy trhu, přes právní poradenství, až po pomoc s pronájmem vaší nemovitosti. Protože víme, že každý klient je jedinečný a takový přístup si také zaslouží. A konečně – protože milujeme Bulharsko a věříme, že i vy se do této země zamilujete.

Nejste u nás jen číslo, ale klient, kterému se snažíme poskytnout tu nejlepší možnou službu. Jsme tu pro vás v každém kroku – od prvního setkání, přes výběr nemovitosti, až po její převzetí a další správu.

blank

Naši klienti ví, co chtějí a hledají partnera, který jim pomůže dosáhnout jejich cílů rychle a bezpečně. Jsou to lidé, kteří chtějí investovat do své budoucnosti a budoucnosti svých rodin.

Naše plány však nekončí zde

V následujících letech máme jasně stanovený cíl, kterým je, aby naše činnost byla zaměřena na podporu a zastupování českých klientů, kteří mají zájem o bulharský trh.

Věříme, že pomocí našich služeb se naši klienti budou orientovat v bulharském trhu s větší jistotou a efektivitou. 

Naši pracovníci jsou odborníci na trhu nemovitostí v Bulharsku a jsou připraveni poskytnout vám nejaktuálnější informace a poradenství, pomohou vám dosáhnout vašich cílů na bulharském trhu.

Chystáme se rozšiřovat naše aktivity ještě dál. Máme v plánu budovat vlastní obytné budovy, které poskytnou další možnosti pro naše klienty v oblasti bydlení v Bulharsku.

Našim dlouhodobým cílem je vybudovat rozsáhlou síť služeb, které budou pokrývat všechny aspekty života a podnikání v Bulharsku.

Velmi si vážím důvěry, kterou mi naši klienti projevují, a vždy se snažím dosáhnout pro ně těch nejlepších výsledků.

Bronislav Hrabák
Bronislav Hrabák
Read More
Chtěl bych tímto poděkovat Dominice a celému jejímu týmu za velkou pomoc s výběrem apartmánu, kompletní servis při převodu nemovitosti a i teď, když už jsme rok spokojení majitelé, tak se na ni můžeme se vším co potřebujeme obrátit. Pokud by jste přemýšlely koupit nemovitost s realitkou aparsia určitě chybu neuděláte. Vřele doporučuji!!!
Radim Iliev
Radim Iliev
Read More
Moc děkujeme paní Dominice Donovalové za pomoc s vyřešením komplikované situace s naší Nemovitostí v Bulharsku. Vše proběhlo na jedničku. Paní Donovalová je profesionál a velice ochotný člověk. Moc doporučujeme spolupráci a ještě jednou děkujeme!
Michaela Fujanová
Michaela Fujanová
Read More
Paní Dominika Donovalová je jednou z nejprofesionalnejsich,nejochotnejsich a hlavně nejspolehlivějších lidi,které jsem poznala.Cely proces od podepsání smlouvy až po přebírání apartmánu byl bez jediného problemu.Navíc paní Donovalova zařídila vystěhování celého apartmánu a poté zařízení,kdy jsme přes internet vybírali nabytek a ona na místě vše zařídila.Jedním slovem je tato firma snem každého kupujícího.

Spolupracujeme s

blank
blank

Jsme Aparsia,

Váš partner na cestě za vlastnictvím nemovitosti v Bulharsku

Kontaktujte nás

Máte dotaz?


Compare listings

Compare