Nádherné pláže a špičkové služby: Vítejte v Garden of Eden, Sveti Vlas

 • 97 000 €
Garden of Eden Resort, Hotel Gardien of Eden, Sveti Vlas, Bulgaria
blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank
 • 100
 • metrů od pláže
 • 64,85
 • m2
 • 2
 • pokoje
 • 1
 • koupelna
 • HZSV1041
 • ID nemovitosti
Prodej U moře
Nádherné pláže a špičkové služby: Vítejte v Garden of Eden, Sveti Vlas
Garden of Eden Resort, Hotel Gardien of Eden, Sveti Vlas, Bulgaria
 • 97 000 €

Popis

Představte si, že každé ráno otevíráte oči za jemného šumění vln narážejících na břeh. Slunce pomalu stoupá nad horizontem a před vámi se rozprostírá den plný klidu, pohody a relaxace. Vítejte v Garden of Eden, Sveti Vlas – vašem novém domově u moře. Tento dvoupokojový byt v přízemí, s celkovou plochou 64,85 m² a čistou plochou 54,20 m², s krásnou terasou o rozloze 6 m², čeká na vás za fantastických 97 000 €.

Vítejte v resortu Garden of Eden, vašem kousku ráje na Zemi, který se nachází v okouzlujícím letovisku Sveti Vlas, jen kousek od dynamického Slunečného pobřeží a 30 km od letiště Burgas.
Poloha této nemovitosti je jedinečná. Město Burgas leží pouze 34 km odsud, letiště Varna je vzdálené 102 km. To znamená, že máte snadný přístup ke všem důležitým místům, a přitom si můžete užívat klid a pohodu přímořského života.

Představte si, jaké by to bylo, každé ráno se probouzet s pocitem trávy pod bosými nohami, vychutnávat si snídani v teple slunce a relaxovat v klidném azylu, který je stvořený pro vaši relaxaci.

Náš resort se pyšní přímou blízkostí nádherné písečné pláže, vzdálené pouhých 100 metrů, a nabízí nepřeberné množství možností, jak si užít každý den naplno. Ať už chcete relaxovat v našich vnitřních či venkovních bazénech, nebo se opalovat na pohodlných lehátkách, Garden of Eden má vše pro váš dokonalý odpočinek.

Obklopeni barevnými zahradami a ozdobnými potůčky, Garden of Eden je vaším čtyřhvězdičkovým útočištěm pro nezapomenutelné chvíle. Pro děti jsou připraveny bazény s dětskými částmi a animační tým, který se každý den stará o jejich zábavu. Pro milovníky gurmánských zážitků nabízíme špičkové restaurace – od „Paradiso“ přes italskou „Albero della Vita“ až po rybí restauraci Poseidon na pláži.
Služby zahrnují 24/7 recepci s přátelským personálem, pokojovou službu i nonstop zabezpečení, směnárnu a bezplatné venkovní parkoviště. A to vše v dosahu jedinečných atrakcí – od přístavu jachet Marina Dinevi přes aquapark až po historické město Nesebar pod ochranou UNESCO.

Představte si večery strávené sledováním západu slunce přímo z vaší terasy nebo procházky po pláži. V okolí resortu se nachází supermarket, diskotéka, taxi stanoviště a autobusová zastávka. Pokud budete chtít objevovat více, kyvadlová doprava vás doveze do historického Nessebaru.

Nenechte si ujít příležitost stát se součástí tohoto exkluzivního místa. Investujte do kvality svého života a do nezapomenutelných zážitků.

Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak se můžete stát hrdým majitelem nádherného bytu v resortu Garden of Eden. Nečekejte, dokud tento sen neuskuteční někdo jiný – vytvořte si svůj ráj na zemi právě teď.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost stát se majitelem bytu v Garden of Eden, Sveti Vlas. Byt je připraven k okamžitému nastěhování a může se stát vaším novým domovem nebo skvělou investicí.

Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku. Nenechte svůj sen zůstat jen snem, udělejte krok k jeho naplnění. Zavolejte nám a my vám rádi poskytneme veškeré potřebné informace.

 • Město Sveti Vlas, Nemovitosti u moře
 • Komplex Garden of Eden

Compare listings

Compare
Dominika Donovalová - APARSIA s.r.o.
 • Dominika Donovalová - APARSIA s.r.o.