Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti

Našim klientům nabízíme možnost uzavření pojištění nemovitosti, které je zásadní pro ochranu vašeho domova či bytu před nepředvídanými událostmi.

V Bulharsku rozlišujeme dva hlavní typy pojištění nemovitostí:

  • pojištění v balíčku
  • standardní pojištění

Tyto dvě varianty se liší jak v rozsahu krytí, tak i v ceně.

Pojištění v balíčku je koncipováno jako komplexní služba, kdy v případě pojistné události obdržíte rychlou finanční kompenzaci ve výši předem dohodnuté částky. Můžete si vybrat z různých balíčků, které se liší obsahem a sumou pojistného plnění. Tyto balíčky standardně kryjí běžné události jako je požár, výbuch nebo povodeň a patří mezi nejvíce dostupné a ekonomicky výhodné varianty.

Pro ještě větší pocit jistoty a bezpečí si můžete zvolit dražší balíčky, které rozšiřují spektrum pojistných rizik. Kromě standardních událostí můžete být chráněni také v případě zemětřesení, dalších přírodních katastrof, krádeže a dalších rizik. Vyšší cena balíčku odráží rozšířené krytí, které vám poskytne klidný spánek s vědomím, že vaše nemovitost je v dobrých rukách.

Rádi Vám pomůžeme najít to správné pojištění, které bude odpovídat Vašim potřebám a požadavkům. Naším cílem je poskytovat služby na nejvyšší úrovni, abyste se mohli cítit bezpečně a chráněni bez ohledu na to, co vás v životě potká. Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme vybrat nejlepší možnost pro vaši nemovitost.

Kontaktujte nás

Máte dotaz?


Compare listings

Compare