6 TOP golfových resortů v Bulharsku

  • 0

Některé zdroje uvádějí, že Bulharsko je nejnovější golfovou destinací v Evropě. Na mysu Kaliakra máte možnost si zahrát golf na třech z nejlepších golfových hřišť v Evropě!

Tři hřiště Lighthouse Golf Resort, Black Sea Rama a Thracian Cliffs se nacházejí v okruhu 6 km od sebe a všechny tři mimo ně nabízejí úžasný výhled na Černé moře a skvělý design.

Golfové hřiště Lighthouse, které je součástí European Tour Properties od roku 2016, je navrženo slavným bývalým kapitánem Ryder Cupu – Ianem Woosnamem. Mistrovské golfové hřiště má design „links“. K ohromující scenérii přispívá krásná okolní krajina, ve které Ian Woosnam vytvořil skvělé golfové odpaliště.
https://www.lighthousegolfresort.com/

Thracian Cliffs Golf & Beach Resort zahrnuje úžasný výhled na moře, zachovalou divokou krásu ekosystému národního parku Kaliakra, 2 bílé pláže, Thracian Spa, zařízení pro vodní a pozemní sporty, 6 panoramatických jídelen, herní bar, luxusní piano bar – vše prezentováno oproti kulisou úchvatné scenérie a doplněné výjimečnými službami. Dominantou resortu je 18-ti jamkové golfové hřiště Signature, které navrhl Gary Player a objímá vrcholy útesů v délce 4,5 km členitého terénu nad mořem.

Hosté jsou ubytováni ve dvou půvabných vesničkách, které se nacházejí v pěší vzdálenosti od sebe. Marina Village nabízí nádherný výhled na Černé moře. Hillside Village má neuvěřitelný výhled na golfové hřiště, jezero a Černé moře. Resort několikrát po sobě získal ocenění nejlepšího evropského golfového resortu.

https://thraciancliffs.com/

blank

BlackSeaRama je klasické golfové hřiště s pozoruhodnými výhledy na moře – podobnost se Skotskem je zřejmá, jen s tím rozdílem, že Bulharsko je nejnovější golfovou destinací v Evropě, zatímco Skotsko – nejstarší. Skutečným rozdílem je však klima – slunečných dní v BlackSeaRama je více než 260, což představuje přibližně 10 perfektních měsíců golfu na pobřeží Černého moře. Nachází se asi 50 km od Varny – jen jeden a půl hodiny letu z Vídně a Prahy nebo centra Evropy. BlackSeaRama nabízí to nejlepší ze stylu Gary Players, říká šampion US Masters Angel Cabrera krátce poté, co odehrál všech 18 mistrovských jamek.

http://www.blacksearama.com/

Pravets Golf Club je jedním z nejlepších golfových hřišť ve východní Evropě. 18-ti jamkové hřiště, které navrhl světoznámý architekt golfového hřiště Peter Harradine, představuje výzvu pro hráče všech schopností, zatímco rozsáhlá akademie a tréninková plocha zajišťují, že si tuto fascinující hru může užít každý.

Hřiště mistrovství s párem 72 hostilo řadu prestižních akcí as ohromující kulisou hotelu, jezera a okolních hor nabízí fantastický výhled na všechny strany.

http://pravets-golfclub.com/

Golfové hřiště „St. Sofia“ bylo otevřeno v roce 2004 a položilo základy rozvoje golfové komunity v Bulharsku. V roce 2009 přišlo zásadní rozhodnutí o rekonstrukci hřiště. Začátkem května 2012 byl představen dlouho očekávaný výsledek projektu slavného irského golfisty Paula McGinleyho. Nyní se hlavní město Sofie může pochlubit golfovým hřištěm podobným těm v jiných evropských městech.

https://stsofiagolf.com/

Pirin Golf & Country Club se dvěma golfovými hřišti světové úrovně má vše, co si golfista může přát. Hostí více než 40 turnajů ročně, z nichž některé jsou Macedonian Amateur Open – WAGR, Turkish Airlines, Volvo, AUBG, BDO, hřiště je osvědčeným dějištěm turnajů každého rangu. Největší a nejmoderněji vybavená akademie Vám nabídne vaše první kroky v golfu, výuka s profesionálem PGA, rozvoj vašeho dítěte a kurzy pro zlepšení vaší techniky a hry.

https://piringolf.bg/

blank

Join The Discussion

Compare listings

Compare