TIP – Kupujete v Bulharsku? Na TYTO doklady nezapomeňte!

Nákup nemovitosti v zahraničí může na první pohled vypadat jako složitý proces plný byrokratických překážek. Dobrou zprávou však je, že v Bulharsku je vše mnohem jednodušší, než by se mohlo zdát.

Ve skutečnosti jediné, co jako kupující opravdu potřebujete, je platný doklad totožnosti. Ano, je to prosté!
Ale pozor, teď přichází důležitá rada. Pečlivě si zkontrolujte platnost vašeho pasu či občanského průkazu. Vím, že se to může zdát jako malichernost, ale pravdou je, že na prošlou platnost dokladu nás nejčastěji upozorňují právě různé instituce. A ruku na srdce, kdo z nás si hlídá datum expirace svého dokladu, že?

Proto ať už se rozhodnete použít pas nebo občanku, ujistěte se, že bude platná minimálně půl roku po plánovaném datu podpisu smlouvy.

A teď k další důležité věci – finanční stránka. Při prvním setkání s realitním makléřem je rozumné mít připravenou hotovost na složení zálohy, takzvaného depozitu. Nebojte se, nejde o horentní sumy. Standardně se pohybuje mezi 1000 až 3000 EUR. Tímto jednoduchým krokem dáte prodávajícímu jasně na srozuměnou, že to s koupí myslíte smrtelně vážně. A navíc si zajistíte, že vám vysněnou nemovitost nikdo nevyfoukne přímo před nosem. To by byl teprve důvod k pláči, co říkáte?

Další veškeré potřebné dokumenty a smlouvy pro Vás připravíme na míru. Budete mít jistotu, že vše bude po právní stránce perfektně ošetřeno.
Naši odborníci se postarají o sepsání kupní smlouvy, plné moci i čestných prohlášení tak, abyste měli maximální právní ochranu. Vaše finance budou po celou dobu v bezpečí díky využití advokátní úschovy. Stačí pouze poslat peníze na vyhrazený účet a my se o vše ostatní postaráme.
Už se nemůžete dočkat, až si převezmete klíče od Vašeho nového apartmánu?

Věřte, že díky našim službám se tento velký den blíží mílovými kroky. Zanedlouho budete moci plně vychutnat radost a hrdost z vlastnictví nemovitosti v oblíbené destinaci.

Takže jak vidíte, cesta k vysněnému bytu či domu v nádherném Bulharsku je ve skutečnosti neskutečně snadná.
Neváhejte a využijte našich komplexních služeb. Uděláme maximum pro to, aby byl proces nákupu Vaší vysněné nemovitosti hladký, rychlý a především bezpečný.

Tak na co ještě čekáte? Sbalte si kufry a vydejte se vstříc svému snu.
Těšíme se, až Vám budeme moci pogratulovat k tomuto životnímu milníku!

 

Compare listings

Compare