Oáza Klidu: Prostorný Byt s Výhledem na Hory

 • 58 000 €
3 Mountains Hotel, 2760 Bulharsko
blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank
 • 100,32
 • m2
 • 3
 • pokoje
 • 1
 • koupelna
 • HZBA5801
 • ID nemovitosti
NOVINKA Prodej Na horách
Oáza Klidu: Prostorný Byt s Výhledem na Hory
3 Mountains Hotel, 2760 Bulharsko
 • 58 000 €

Popis

Představte si, že se probouzíte a první věc, kterou uvidíte, je oslňující panorama horských vrcholů, osvětlených prvními paprsky ranního slunce. Přesně takové ráno může být vaše každý den s tímto exkluzivním bytem ve vyhledávaném lázeňském komplexu Three Mountains. Nechte se okouzlit příležitostí vlastnit nejen prostorný byt, ale i kus klidu a harmonie, jenž vás bude hýčkat každým dnem.

Třípokojový prostorný byt, který vám nabízíme, je mistrovským dílem komfortního bydlení, s 100,32 m² prostoru pro váš dokonalý odpočinek. Čtvrté patro vám přináší neopakovatelné výhledy a soukromí, které si zasloužíte. Prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybaveným kuchyňským koutem je ideálním místem pro vaše společenské večery nebo odpolední relaxaci. A co víc? Dva balkóny s jižní orientací jsou vaší osobní pozvánkou k nádherné přírodě, která vás všude obklopuje.

Každý detail v tomto bytě byl pečlivě promyšlen, aby odrážel vaši touhu po pohodlí. Od hlavní ložnice s přístupem na balkon až po druhou ložnici s dvěma samostatnými lůžky – vše je zařízeno tak, aby poskytovalo maximální užitný komfort. Prostorná koupelna s vanou vám umožní proměnit každodenní rutinu v relaxační rituál. A to vše bez starostí o údržbu – s nízkým poplatkem za servis, který zajistí, že váš domov bude vždy dokonale udržovaný.

Komplex Three Mountains je umístěn v idylické lokalitě blízko Banska, kde naleznete klid a pohodu daleko od městského ruchu. Jako majitel apartmánu zde budete mít k dispozici následující služby a vymoženosti:

– Wi-Fi připojení zcela zdarma, takže budete vždy online, ať už potřebujete pracovat nebo se jen bavit.
– Snídaně na každý den vašeho pobytu jsou v ceně, takže můžete každé ráno začít dnešní den správnou nohou bez jakýchkoliv starostí.
– Bezplatné parkování znamená, že se nemusíte obávat, kde necháte své vozidlo, a můžete se tak plně věnovat relaxaci.
– Krytý bazén je ideální místo pro odpočinek nebo aktivní regeneraci bez ohledu na počasí venku.
– Klimatizace v apartmánu zajišťuje, že i v nejteplejších dnech budete mít příjemnou teplotu pro váš odpočinek.
– Prádelna v komplexu vám usnadní péči o oblečení během delšího pobytu.
– Vhodné pro děti – vaše ratolesti jsou u nás vítány a myslíme i na jejich pohodlí a zábavu.
– Restaurace v areálu nabízí širokou škálu kulinářských pochoutek, takže si můžete pochutnat bez nutnosti cestování do města.
– Lázně pro dokonalou relaxaci těla i duše, kde se můžete nechat hýčkat a odplavit stres každodenního života.

Nečekáte přece, až vás někdo předstihne? Udělejte první krok k vlastnictví tohoto jedinečného bytu v Three Mountains ještě dnes. Za cenu 58 000 € se stane tento klenot vaším útočištěm, vaším základem pro objevování okolních atrakcí jako je Bansko a golfové hřiště Pirin. Kontaktujte nás ihned a začněte psát novou kapitolu svého života, ve znamení klidu, pohody a exkluzivity, kterou vám může nabídnout jen byt ve Three Mountains.

 • Město Nemovitosti na horách - Bansko
 • Komplex Komplex Three Mountains

Compare listings

Compare
Dominika Donovalová - APARSIA s.r.o.
 • Dominika Donovalová - APARSIA s.r.o.