Pohled na hory z vašeho okna? Luxusní investice za skvělou cenu

  • 82 000 €
Pirin Golf and Country Club, Пирин Голф и Кънтри Клуб, Разлог, Bulharsko
Prodej Na horách
Pohled na hory z vašeho okna? Luxusní investice za skvělou cenu
Pirin Golf and Country Club, Пирин Голф и Кънтри Клуб, Разлог, Bulharsko
  • 82 000 €

Popis

Představte si místo, kde se luxus harmonicky snoubí s přírodní krásou, kde každý den skýtá nové dobrodružství i chvíle klidu a odpočinku. Vítejte v našem Dokonalém třípokojovém apartmánu, který se nachází přímo v srdci oblíbeného resortu Bansko, součásti prestižního uzavřeného komplexu Pirin Golf & Country Club. Zde se vaše představy o idylické dovolené nebo lukrativní investici stávají skutečností.

Náš apartmán, umístěný na pátém patře, nabízí rozlehlý prostor o velikosti 75 m2, k tomu přidává dalších 12 m2 společných prostor. Můžete se těšit na dvě ložnice, moderně vybavenou koupelnu a obývací pokoj propojený s terasou, z níž se naskýtá dechberoucí výhled na majestátní horské vrcholky a okolí komplexu. Pirin Golf & Country Club se rozprostírá na 150 hektarech v malebném prostředí mezi pohořími Pirin, Rila a Rodopy, a nabízí tak nejen neopakovatelné golfové zážitky, ale i dokonalé zázemí pro vaši nezapomenutelnou dovolenou či investici.
Představte si, že každé ráno začínáte pohledem na zasněžené vrcholy hor přímo z vaší ložnice. Vaše dny mohou být plné golfových her na světové úrovni, relaxace v lázeňském centru nebo sjezdů na lyžařských svazích nedalekého střediska Bansko. A večery? Ty můžete trávit v jedné z více než 20 tematických restaurací nebo na terase pod hvězdami. Pirin Golf & Country Club je skvělým místem, kde se luxus snoubí s pohodlím a příroda s aktivním společenským životem.

Bansko, nejmodernější lyžařské středisko umístěné v nadmořské výšce 925 m mezi pohořími Pirin, Rila a Rodopy, je obklopeno nádhernými přírodními scenériemi a nabízí aktivity pro všechny věkové kategorie po celý rok. Historické město Bansko, s více než 120 kulturními památkami, muzei a etnografickými expozicemi, vás okouzlí svou atmosférou starobylého bulharského města.
Zimní sezóna v Bansku, trvající od prosince do dubna, přináší bohaté sněžení a garantuje kvalitní sněhovou pokrývku. S 75 km značených sjezdovek, 14 vleky a nejdelší sjezdovkou měřící 4,8 km, Bansko představuje ráj pro lyžaře všech úrovní, přičemž je zde i unikátní 16 km dlouhá trať pro středně pokročilé lyžaře a snowboardisty.

Nezmeškejte jedinečnou příležitost stát se majitelem tohoto exkluzivního apartmánu v jednom z nejvyhledávanějších golfových a lyžařských resortů v Evropě. Tato investice vám otevírá dveře k relaxaci a odpočinku, ale také nabízí atraktivní potenciál pro výnosný pronájem. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak může být Dokonalý třípokojový apartmán v Bansku vaším novým domovem nebo investicí vašich snů. Nečekajte, dokud nebude pozdě. Objevte svůj nový domov nebo investici snů právě teď.

  • Město Nemovitosti na horách - Bansko
  • Komplex Pirin Golf & Country Club

Compare listings

Compare
Dominika Donovalová - APARSIA s.r.o.
  • Dominika Donovalová - APARSIA s.r.o.